Başlangıç » Nedir » Boy uzatma kürü bir sene ye yakın kullanıyor ancak boy uzamıyorsa…

Boy uzatma kürü bir sene ye yakın kullanıyor ancak boy uzamıyorsa…

Posted by: Ne Nedir 25 Mayıs 2010 Yorum Yaz

Boy uzatma kürü bir sene ye yakın kullanıyor ancak boy uzamıyorsa… Alternatif Tıp
1 yıldan beri bizim kürümüzü kullanıpta halen daha boyu uzamadı ise bunun nedenleri şunlar olabilir.
Genetik bir rahatsızlığının olması.
Önerdiğim 4 balıktan herhangi birini (250-300 gram) haftada en az 3 kez, 6 ay boyunca düzenli bir şekilde tüketmemiş olması.
Pubertadan henüz yeni çıkmış olması yani, ilk adetini görmeye başladığı aydan itibaren adet günlerinin düzensiz olması. Eğer, adet düzensizliği ilk pubartet (ilk adetini gördüğü ay) ayından itibaren düzene girmemiş ise, adetleri düzene girmeye başladığı aydan itibaren boy uzatma kürü etkili olmaya başlar. Adet düzensizliği var ise, boy uzatma kürünün etkisi 1-2 yıl zaman alabilir. Tekrar hatırlatmakta fayda görüyorum; 11 yaşından sonra ne tek başına sadece balıkları tüketmek, ne de tek başına önerdiğim bitkisel çayı haftada 1 kez içmek yeterli değildir.
11 yaşından sonra boy uzatma kürünü kullanan kız veya erkeklerin mutlaka balıkları ve bitkisel çayı, önerilen şekilde tüketmeleri gerekir. Özellikle önermiş olduğum kefal, torik, palamut ve uskumru balıklarının sırt kısmında bulunan siyah etini haftada 3 kez tüketmeleri şarttır. Sırt kısmında, siyah eti olmayan balık türlerini tüketmeleri yanlıştır ve boy uzatmada etkili değildir.2010-05-25