Başlangıç » Nedir » Ankilozan spondilit

Ankilozan spondilit

Posted by: Ne Nedir 12 Temmuz 2010 Yorum Yaz

Ankilozan spondilit Alternatif Tıp
Romatizma rahatsızlıkları genel bir tanımdır. Modern tıbbın tanımladığı 200 ün üzerinde çeşidi vardır. Almanya'da tabipler odasının açıkladığına göre 400 ün üzerinde çeşidi olduğu belirtilmektedir. Ankilozan spondilit olarak tanımlanan ve “iltihaplı eklem romatizması” olarak da bilinen romatizma şikayetlerine karşı bitkisel kür önermekteyim. Bu bitkisel kürün herhangi bir yan tesiri yoktur. Önermiş olduğum romatizma kürü, perfore edilmiş kiraz sapı ile doğru zamanda toplanmış ve perfore ısırganın bir türü ile lavantanın bir türüdür. Ayrıca dıştan sürülmek üzere ardıç yağı gönderilmektedir.
Romatizma ağrılarının çözümünde ağrı kesicilerin kullanılması sadece semptomatik bir tedavidir. Yani ağrıyı ortadan kaldırıcıdır. Kullanılan ilaçlar romatizmayı ortadan kaldırmamaktadır, yani kesin bir tedavi değildir. Sadece, romatizma hastalığının şikayetlerini geçici olarak bertaraf etmektedir. Romatizma hastaları ilaçlarını kullandığı müddetçe şikayet yaşamamaktadırlar.
Benim geliştirmiş olduğum destekleyici bitkisel kür ise, Ankilozan spondilit(iltihaplı eklem romatizması) rahatsızlığını hem tedavi ediyor hem de hastalığı ortadan kaldırmaktadır. Önermiş olduğum destekleyici kürün kullanım süresi yaklaşık 1 ay sürmektedir. Ankilozan spondilit hastalarının uygulamaya başladığı bu bitkisel destekleyici kür, vücutta depolanarak birinci haftadan sonra etkisini yavaş yavaş göstermeye başlamaktadır. İkinci haftadan itibaren de tedavi etmeye başlamaktadır.
NOT: Hekim kontrol ve önerilerini ihmal etmeyiniz.
Kaynak: Prof. Dr. İbrahim Adnan SARAÇOĞLU’nun Web Sitesindeki “Kürler ve Hastalıklar” bölümünden derlenmiştir (Ziyaret Tarihi: 03/06/2010).2010-07-12