Hakkında

NeNedir Tag Cloud

Bilmek aslında sorumlu olmaktır. Bu sorumluluktan kurtulmanın en erdemli yolu da paylaşmaktır. Bizde bu amaçla bir birliktelik oluşturduk. Bu birliktelik bizlerden, kitaplardan, dergilerden, makalelerden, tecrübelerden ve sizlerden oluşmaktadır.

Nenedir.Net sitesini diğer birçok bilgi edinme sitelerinden temel fark sitemizde “kaynaksız” bilginin kullanılmayacak/yazılmayacak olması. Kaynaksız yazılan bilgi[ler], ilgili disiplinin/konunun editörünün bilgisi ya da deneyimi olacaktır. Bu konuya aşırı önem veriyoruz ve vermeye devam edeceğiz.

Hedefimiz en az “100 disiplin, 100 editör ve 100.000 merak edilen konuya/soruya açıklık getirmektir. Biz “başlamak bitirmenin yarısıdır” sözünden hareketle yola koyulduk. Ancak şunu da biliyoruz ki ısrarla takip edilmeyen bir işin yarım kalması da kaçınılmazdır. Ondan dolayı “100 disiplin, 100 editör ve 100.000 merak edilen konu” hedefini kendimize ve sitemize pusula yaptık.

Burada bilgilerin nihai kaynağı olan editörlerimize çok iş düşmektedir. Süzdürülmüş, incelenmiş ve hap bilgiye dönüştürülmüş bilginin sizlere sunulmasına azami gayret göstereceğiz.

Bize, size ve herkese hayırlı olsun…

Nenedir.com.tr Editörleri